Televizorius PHILIPS 32PFS6402/12

301,83 €

32PFS6402/12

8718863011454

Galimas pasirinkimas


SUSIPAŽINKITE SU NAUJOS KARTOS

„PHILIPS ANDROID ™“2017

„Philips Android TV ™“

„Philips Android TV ™“ siūlo platų ir skirtingų kategorijų programėlių pasirinkimą: programos; žaidimai; transliacijos; interneto televizija ir kt. „Philips“ televizorius su „Android TV“ leis mėgautis visu „Google Play ™“ turiniu didžiuliame ekrane.

MĖGAUKITĖS ŽAIDIMAIS DIDELIAME EKRANE

Išsirinkite savo mėgstamiausią žaidimą iš „Google Play ™“ ir žaiskite dideliame ekrane. „Google Play ™“ suteikia galimybę mėgautis šimtais žaidimų savo televizoriaus ekrane. Atsisiųskite arba transliuokite juos ir linksmai leiskite laiką valandų valandas. Be visų nuostabių „Google Play ™“siūlomų programų, mes norime pasiūlyti kelias mūsų sukurtas programas. Naudokite interneto televizijos, žinių, mokomąsias, transliacijų ir orų programas.

DALINKITĖS TURINIU „Google Cast ™“

Naudodamiesi „Google Cast ™“ galite belaidžiu ryšiu transliuoti filmus, laidas ir programas iš telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio „ Philips“ televizoriaus ekrane – nereikia jokių papildomų įrenginių. Išbandykite vis didėjantį transliacijos pritaikytų programų asortimentą, kuriame rasite „Netflix“, „YouTube“ ir kt.

HDR TIKROVIŠKI VAIZDAI

Didelis dinaminis diapazonas (HDR) suteikia visiškai kitokių vaizdinių pojūčių. Neįtikėtinas šviesumas, neprilygstamas kontrastas ir kvapą gniaužiančios spalvos – vaizdai tiesiog atgyja, nes sukuriamas didesnis ryškumas išlaikant sodrius, įvairesnius tamsius atspalvius. Ši technologija padeda atkurti platesnį spalvų spektrą, kuris anksčiau buvo neįmanomas televizoriuose, todėl galite mėgautis vaizdas, kurie sustiprina pojūčius ir sužadina jausmus. Tai tikrai patiks kino teatrų ir filmų mėgėjams!

PUIKUS APLINKOS APŠVIETIMAS

„Philips Ambilight“ televizoriai suteikia dar vieną dimensiją. Skleidžiant šviesą iš televizoriaus šonų ant gale esančios sienos vaizdas išplečiamas už ekrano ribų, o kambaryje sukuriama puiki aplinka. Pasitelkus išmanųjį LED apšvietimą, visas ekrane rodomas vaizdas derinamas prie apšvietimo. Taigi visada jausitės taip, lyg skrietumėte tarp žvaigždžių, nesvarbu, koks nustatymas.


Ekrano įstrižainė: 32 inch / 80 cm
Ekrano technologija: LED
Vaizdo apdorojimas: "Pixel Plus HD"
Ekrano raiška: Full HD
Smart TV: Taip, Android
Vaizdo kokybė: 500 PPI
Skaitmeniniai imtuvai: DVB-T/T2/C/S/S2
Garsas: 16 W RMS
„Ambilight“ funkcija: Yra
Galimybės: Wi-Fi, „Android™ 5.1“ („Lollipop“), DLNA naršyklė, Google Play
Jungtys: 4 HDMI, 1 YPbPr, 1 RGB/CVBS, 3 USB (foto, muzika, video), optical out
VESA tvirtinimas: 100 x 100 mm
Energija: A
Pagaminta: Lenkija
3DNėra
Ekrano įstrižainė32 inch / 81 cm
Skiriamoji gebaFull HD
Smart TVTaip, Android

Parašyti atsiliepimą