Panasonic Epilator ES-EL9A-S503 Operating time (max) 30 min, Number of power levels 3, Wet & Dry, White/Silver

106,81 €

  • Pincetų skaičius (vnt) - 60
  • Maitinimas (tipas)- įkraunama ličio baterija
  • Apšvietimas- Yra

Smulkiau

SKUESEL9AS503

5025232889518

Galimas pasirinkimas

 1..4 d.d.

30 % PLATESNĖ GALVUTĖ
Lyginant su įprastais modeliais, 32,4 mm pločio galvutė apima 30 % platesnę sritį ir vienu perbraukimu pašalina daugiau plaukelių, kad epiliavimas būtų greitesnis.

DU DISKAI DVIGUBAI EFEKTYVESNI SU 60 GNYBTUKŲ
Du diskai užtikrina, kad visi plaukeliai bus pašalinti, nes antrasis diskas sugriebia pirmojo disko paliktus plaukelius. Čia naudojama net 60 plaukus sugriebiančių gnybtukų, kad vienu epiliatoriaus perbraukimu būtų pašalinta daugiau plaukelių.

SUGRIEBIA PLAUKELIUS, KURIE PER TRUMPI, KAD BŪTŲ PAŠALINTI VAŠKU
Du plauką sugriebiantys gnybtukų galiukai yra tiksliai sulygiuoti, kad net 0,5 mm ilgio plaukeliai, kurie yra per trumpi, kad būtų pašalinti naudojant vašką, yra pagaunami ir pašalinami su šaknimis.

90° PAKREIPIAMA GALVUTĖ PRISITAIKO PRIE KIEKVIENO ĮLINKIO
Galvutę galima pakreipti iki 90°, kad ji būtų arčiau odos. Pakreipiama galvutė gerai priglunda prie nelygių kūno kontūrų, todėl nelieka neišrautų plaukelių. Be to, galėsite be vargo pasiekti sunkiai prieinamas vietas.

ŠVELNUS EPILIAVIMAS VONIOJE AR DUŠE
Šlapias ir sausas epiliavimas duše
Ši vandeniui atspari konstrukcija užtikrina patogų įrenginio naudojimą vonioje. Kai naudojate įrenginį šiltame vandenyje, suminkštėja oda, todėl galite lengvai pašalinti nepageidaujamus plaukelius.
Epiliavimas naudojant putas
Kad susidarytų putos, užpilkite dušo gelio tiesiai ant galvutės. Putos apgaubia kiekvieną nepageidaujamą plaukelį, kad galėtumėte jį švelniai pašalinti su šaknimis.

PRADEDANTIESIEMS TINKAMAS ŠVELNUS DANGTELIS
Švelnus dangtelis saugo, kad diskai neliestų odos. Jis prilaiko odą, todėl epiliatorius pašalina plauką netraukdamas odos, kad pašalinimas būtų ne toks skausmingas.

ŠVELNI EKSFOLIACIJA AKUSTINIU ŠVEITIMO ŠEPETĖLIU
Šepetėlio galvutė veikia greitai, naudodama didelio greičio, maždaug 3100 kartų per minutę, vibraciją. Maždaug 60 000 tankių šerelių efektyviai pašalina negyvas ląsteles, kad oda būtų lygi ir švelni. Reguliarus šepetėlio naudojimas apsaugo nuo plaukelių įaugimo ir jį rekomenduojame naudoti prieš epiliaciją.

LED LEMPUTĖ
LED lemputė apšviečia sunkiau matomas sritis, tokias kaip pažastys ir padai. Tai suteikia galimybę surasti ir pašalinti kiekvieną plauką.

3 GREIČIO NUSTATYMAI
Atsižvelgdami į apdorojamą kūno vietą ir plaukų storį, paspauskite mygtuką ir pasirinkite švelnaus / įprasto / galingo režimo greitį.

BELAIDIS VEIKIMAS
Visiškai įkraunamas per 1 val. – naudojamas be laido iki 30 min.

PLAUNAMA
Įrenginys atsparus vandeniui, todėl jį visą galite plauti po tekančiu vandeniu, kad pašalintumėte plaukelius ir užtikrintumėte jo švarą.

Parašyti atsiliepimą

Panasonic Epilator ES-EL9A-S503 Operating time (max) 30 min, Number of power levels 3, Wet & Dry, White/Silver

Panasonic Epilator ES-EL9A-S503 Operating time (max) 30 min, Number of power levels 3, Wet & Dry, White/Silver

  • Pincetų skaičius (vnt) - 60
  • Maitinimas (tipas)- įkraunama ličio baterija
  • Apšvietimas- Yra